Teenused

Mobiilsed veebilehed

Spetsiaalsed veebilehed mobiilsete seadmete jaoks on kontsentreeritud ja minimaliseeritud lahendused tavalise veebilehega võrreldes. Mobiilsed seadmed erinevad niiöelda tavalistest arvutitest seetõttu, et omavad üsna piiratud suurusega ekraani, neid kasutatakse peamiselt muude aktiivsete tegevuste käigus või vahel ja kasutusaeg ühel korral on suhteliselt lühike. Sellest tulenevalt peab ka mobiiliveeb olema teisiti üles ehitatud ja arendatud.

Meie analüüsime Teie ettevõtte, asutuse, ürituse, organisatsiooni või muu soovitud veebilehe vajadusi, eripärasid ja soove ning vastavalt sellele loome mobiiliveebi, mida on kasutajal mugav mobiilsete seadmetega kasutada. Meie loodud lehel esitletakse külastajale just seda, mis on oluline ning ei koormata teda ebavajaliku infoga. Seejuures loome lehele atraktiivse kujunduse ja järgime Teie ettevõtte brändi.

Veebilehtede optimiseerimine

Tänaseks on veebilehtede sisu muutunud väga multimeedia rohkeks ja sellega seoses on ka andmemahu hulk neis kiiresti kasvanud. Kasutatakse väga palju suuri pilte, videosid ja heli. Kui laua- või sülearvuti kasutaja vaatepunktist on see igati tervitatav areng olnud, siis järjest populaarsust koguvate mobiilsete seadmete kasutajatele see nii meeldiv ei ole. Ühel puhul on kasutusel suur ekraan ja piiramatu andmemahuga kiire internet, teisel aga väike ekraan, väiksemad ühenduskiirused ja sageli ka andmemahu kõrge hind.

Selle vastu on lahenduseks luua targad veebilehed. Sellised, mis vastavalt seadmele kuvavad kasutajale kõige meelepärasema variandi lehest. See tähendab, et oma nutitelefoniga Teie veebilehte külastav inimene näeb antud ekraanisuurusele kohandatud sisu ja vormi. Talle ei näidata seadme ekraanist kordades suuremaid pilte, pikkasid ja ebamugavaid sisulehti ning muud sellist, mis on loodud suuri ekraane silmas pidades. Kokkuvõttes tähendab see kasutajale ajalist ja rahalist võitu, paremat kasutajamugavust, rahulolevamat klienti ja seeläbi paremat mainet Teile.

Veebisaidi täislahendused

Kui Teil veel ei ole kodulehte või soovite seda uuendada, siis tuleks kindlasti mõelda laiemalt kui laua- ja sülearvutile suunatud lahendused. Tänapäeval on seadmete ring, millega inimesed internetiteenuseid kasutavad, tohutult laienenud. Sinna kuuluvad nii meediapleierid, mobiiltelefonid, e-lugerid, tahvelarvutid, internetikioskid, sülearvutid, lauaarvutid, telerid jne. Need kõik on erinevate omaduste, võimaluste ja mõõtudega seadmed ning ilmselgelt üks veebilehe lahendus neile kõigile sobida ei saa.

Selle jaoks pakumegi teile täislahendust oma interneti kodu tegemisel. Väikse ekraaniga seadmete jaoks üks, tahvelarvuti mõõdus seadmetele teine, niiöelda standardmõõdus kolmas ja vajadusel veel rohkemgi. Teeme just Teile sobiva unikaalse kujunduse, kus kõigi variantide juures on järgitud ühtset visuaalset joont, mis loob tervikliku kogumi. Samuti arvestame seadmete eripärasid nii tehnilise poole pealt kui ka kasutuslikke nüansse ning vastavalt sellele loome funktsionaalsuse ja sisu.